Demir Hurdası

Demir hurdası Adana hurda sektöründe büyük bir paya sahiptir. Geri dönüşümünün kolay olması ve demir metalinin birçok alanda kullanılması demir hurdasının önemini arttırmaktadır. Otomotiv sektöründe, gemi sanayisinde, inşaat sektöründe, çelik sanayisinde, elektrikli ve elektronik malzemelerin üretiminde, diğer teknolojik ürünlerin yapımında, tarım araçları üretiminde, trafik levhaları yapımında, bazı mutfak eşyaları yapımında kısaca hayatımızın her alanında demir metali kullanılır. Kullanım alanı bu kadar geniş olan demirin geri dönüşümü oldukça önemlidir. Öz Metal Hurda Sanayi, Adana hurdacıları arasında demir hurdasının geri dönüşümüne katkı sağlayan en köklü firmalardan biridir. Özellikle Adana ve ilçeleri civarında her türlü demir hurdası alımı yapmaktadır. İnşaat sektörünün günden güne geliştiği Adana’da inşaat artığı demir hurdası alımı Öz Metal Hurda’nın işidir.

Demir,Bakır, Krom, Çinko, Fabrika Kesim Söküm, Kablo ve Her Nevi Hurda Alımı Yapmaktayız.

Demir Hurdası Alımında En Yüksek Fiyat Garantisi veren firmamız 7/24 hurda alımı Yapmaktadır. Bizimle Hemen İletişime Geçmeniz Halinde Hemen Alım Yapmaktayız.

Adana’da Demir Hurdası Alan Firmamız Sizlerin Gözü Önünde Kantarımızda Tartımını Yaparak Sizlere Anında Ödeme Yapmaktadır.

Adana’nın tüm ilçelerine hurda alım-satım hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için lütfen iletişim numaramızdan bize ulaşınız.

İşinde uzman ekiplerimiz miktarına bakmadan size ulaşır ve hurdalarınızı o günkü güncel değerinden hesaplayarak anında nakit ödeme gerçekleştirir. Detaylı bilgi için lütfen iletişim numaramızdan bize ulaşınız.

Hurda alımlarımızı miktar gözetmeksizin alıyoruz. Tek yapmanız gereken, hurda alımı için öncesinde bizi aramanız ve ön bilgi olarak elinizdeki hurdaları bizimle paylaşmanız. Ekibimiz sizi en doğru şekilde bilgilendirerek yönlendirme sağlayacaktır.

Hurdalarınızı Değerinde Alıyoruz...

Adana Öz Metal Hurda Sanayi olarak her türlü metal hurdaları gelip yerinizden alıyoruz.

Arayın hurdalarınızı kapınızdan nakit alalım..

Call Now ButtonFiyat Sorun!