Kablo Hurdası

Adana’da her noktadan hurda kablo satın alıyoruz. Yerinde zahmetsizce kablo hurdası satmak isterseniz hurdacı firmamızı arayın. Elektrik elektronik sanayinde kullanıldıklarından dolayı kablolar önemlidir. Bu nedenle geri dönüşüm için firmamız tarafından değerinde satın alıyor ve en iyi fiyatı veriyoruz. Kablonun değerini yükseltmek için soyma işlemi yapabilirsiniz. Çıkan bakır parçalarını ve plastik kısmını ayrı ayrı satabilirsiniz.

Hurdanızın gerçek değeri üzerinden size nakit ödeme yapıyoruz. Deponuzda, iş yerinizde veya herhangi bir yerde stokladığınız kablo hurdası için araç gönderebiliriz. Ağırlık fark etmeksizin dilediğiniz noktaya gelen ekibimiz hurda kabloları alır.

En Yüksek Fiyattan Hurda Kablo Nasıl Satılır?

Amacımız her hurda türü için en iyi fiyat üzerinden ticaret gerçekleştirmek. Bunu sağlamak için size şunları öneriyoruz;

Birkaç farklı açıdan hurda kabloların fotoğrafını çekin.
Kablo hurdasının içinde herhangi farklı bir şey olup olmadığını kontrol edin.
Net bir fiyat almak için kablo cinsini not edin.
Tahmini ağırlığı kg olarak not alın.
Tüm bu bilgileri bize whatsapp yoluyla gönderin.
Size gelen fiyat teklifini değerlendirin.
Kabul etmeniz halinde konum bilginizi yine whatsapp ile gönderin. Müsait olduğunuz bir zaman dilimi belirttin. Aracımız adresinize gelip nakit ödeme yaparak alım işlemini gerçekleştirecektir.

Adana’nın tüm ilçelerine hurda alım-satım hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için lütfen iletişim numaramızdan bize ulaşınız.

İşinde uzman ekiplerimiz miktarına bakmadan size ulaşır ve hurdalarınızı o günkü güncel değerinden hesaplayarak anında nakit ödeme gerçekleştirir. Detaylı bilgi için lütfen iletişim numaramızdan bize ulaşınız.

Hurda alımlarımızı miktar gözetmeksizin alıyoruz. Tek yapmanız gereken, hurda alımı için öncesinde bizi aramanız ve ön bilgi olarak elinizdeki hurdaları bizimle paylaşmanız. Ekibimiz sizi en doğru şekilde bilgilendirerek yönlendirme sağlayacaktır.

Hurdalarınızı Değerinde Alıyoruz...

Adana Öz Metal Hurda Sanayi olarak her türlü metal hurdaları gelip yerinizden alıyoruz.

Arayın hurdalarınızı kapınızdan nakit alalım..

Call Now ButtonFiyat Sorun!