Metal Hurdası

Metal hurdası adı verilen materyal artık üretildiği amacın dışına çıkmış, bir işe yaramayan demir materyaline verilen addır. Bu işe yaramayan metal hurdası materyalleri bozulmuş ev eşyalarından çıkabildiği gibi perte çıkmış arabalardan, şantiyelerden inşaatlardan arta kalan malzemelerden ve binalardan çıkabilmektedirler.

Geri dönüşüm için birebir olan metal hurdası alım işlemlerini yapan hurdacılar bulunmaktadır. Hurdacılar bu materyalleri çeşitli yerlerden toplayarak geri dönüşüm sürecine katkıda bulunmaktadırlar. Hurda metali materyalinin tek tek ülkenin her yerinden toplanarak geri dönüşüme gönderilmesi doğaya büyük oranda rahatlama sağlar, insanların yararınadır ve bunun yanı sıra inşaatta kullanılacak malzemeler için ucuz malzeme teminine yarar. Bunlardan başka ülkemiz içerisinde bulunan ve hali hazırda kullanılmakta olan rezervlerinin hızla tükenmemesi için de yararlı olmaktadır.

Öz Metal Hurda Sanayi Olarak hurdanın olduğu yere kadar gidip teslim alıyoruz.

Adana Metal hurdası alım ve satım işlemleri yapan Öz Metal Hurda Sanayi 11 yılı aşkındır sektörde hizmet vermektedir.

Adana’nın tüm ilçelerine hurda alım-satım hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için lütfen iletişim numaramızdan bize ulaşınız.

İşinde uzman ekiplerimiz miktarına bakmadan size ulaşır ve hurdalarınızı o günkü güncel değerinden hesaplayarak anında nakit ödeme gerçekleştirir. Detaylı bilgi için lütfen iletişim numaramızdan bize ulaşınız.

Hurda alımlarımızı miktar gözetmeksizin alıyoruz. Tek yapmanız gereken, hurda alımı için öncesinde bizi aramanız ve ön bilgi olarak elinizdeki hurdaları bizimle paylaşmanız. Ekibimiz sizi en doğru şekilde bilgilendirerek yönlendirme sağlayacaktır.

Hurdalarınızı Değerinde Alıyoruz...

Adana Öz Metal Hurda Sanayi olarak her türlü metal hurdaları gelip yerinizden alıyoruz.

Arayın hurdalarınızı kapınızdan nakit alalım..

Call Now ButtonFiyat Sorun!