Pirinç (Sarı) Hurdası

Sarı prinç, bakıra çinko katılarak elde edilen sarı renkli alaşımın genel ismidir. Bu nedenle çinko miktarı yüksek bir sarı pirinç hurdası, bakır oranı yüksek olan sarı pirinç hurdasına göre sert ve işlenmesi zordur. Bu nedenle sarı pirinç hurdasının rengi kızıla ne kadar yaklaşmışsa bakır oranı da o derece yüksek olur ve değeri artar.

İnşaat sektörünün yine başlıca kullanmakta olduğu metallerden olan sarı pirinç hurda, nalburiye, elektrik, musluk, ev eşyaları, vs. alanlarda önemli miktarda bulunmaktadır. Sarı pirinç hurdanızın değerini sizin için tespit ediyor, yerinden alıyor ve geri dönüşüme kazandırılmasını sağlıyoruz.

Sarı pirinç hurda bir çok eşya ve hurdanın içerisinde yer almaktadır.

Öz Metal Hurda, uzman kadrosu ve yıllara dayanan birikimi ile sarı pirinç hurda konusunda size en doğru fiyatı verir. Sarı pirinç hurdanızı geri dönüşüme kazandırın, ülkenin sanayisine, çocuklarınızın geleceğine katkıda bulunun.

Her işimizi dikkatle ve özenle yapıyor, müşterilerimiz ile uzun yıllara dayanan bir ilişki kurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Adana’nın tüm ilçelerine hurda alım-satım hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için lütfen iletişim numaramızdan bize ulaşınız.

İşinde uzman ekiplerimiz miktarına bakmadan size ulaşır ve hurdalarınızı o günkü güncel değerinden hesaplayarak anında nakit ödeme gerçekleştirir. Detaylı bilgi için lütfen iletişim numaramızdan bize ulaşınız.

Hurda alımlarımızı miktar gözetmeksizin alıyoruz. Tek yapmanız gereken, hurda alımı için öncesinde bizi aramanız ve ön bilgi olarak elinizdeki hurdaları bizimle paylaşmanız. Ekibimiz sizi en doğru şekilde bilgilendirerek yönlendirme sağlayacaktır.

Hurdalarınızı Değerinde Alıyoruz...

Adana Öz Metal Hurda Sanayi olarak her türlü metal hurdaları gelip yerinizden alıyoruz.

Arayın hurdalarınızı kapınızdan nakit alalım..

Call Now ButtonFiyat Sorun!