Bakır Hurdası

Bakır, değerli bir metaldir. Elektrik ve elektronik sanayisinde çok kullanılır. Doğada, demire göre daha az bulunur. Ham maddeden üretilmesi geri dönüşüm yoluyla elde edilmesinden daha çok maliyetlidir. Bu yüzden bakırın geri dönüşüme kazandırılması çok önemlidir. Öz Metal Hurda olarak, Adana’da bakır hurdacılığı ve geri dönüşümü konusunda en çok hizmet veren firmalardan biriyiz. Adana’nın birçok semtinden bakır hurdası alımı yapmaktayız. Kurulduğumuz günden bu yana geri dönüşüme hep önem veren, doğayı korumak için çevreci bir anlayışla hareket ediyoruz. Hem doğal kaynakların israfını önlemek, hem de çevreyi temiz tutmak adına, hurdacılık ve geri dönüşüm alanında hep duyarlı bir şirket olmuşuzdur. Ayrıca müşteri memnuniyeti de bizim için çok önemli bir olgudur. Bakır hurdalarınızı bizimle yeniden değer kazansın. Adana’nın neresinde olursanız olun sitemizde bulunan telefon numarasını arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Adresten Alım – 7/24 Hizmet Anlayışı

Firmamız Adana’nın tüm semtlerinde hizmet vermektedir. Bizi aradığınız takdirde nerede olursanız olun gelip hurdalarınızı evinizden, iş yerinizden, fabrika ya da depolarınızdan alalım. Hurda miktarınıza göre gerekli donanım ve araçlarımızla gelip hurdalarınızı kapınızdan alalım.

Adana’nın tüm ilçelerine hurda alım-satım hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için lütfen iletişim numaramızdan bize ulaşınız.

İşinde uzman ekiplerimiz miktarına bakmadan size ulaşır ve hurdalarınızı o günkü güncel değerinden hesaplayarak anında nakit ödeme gerçekleştirir. Detaylı bilgi için lütfen iletişim numaramızdan bize ulaşınız.

Hurda alımlarımızı miktar gözetmeksizin alıyoruz. Tek yapmanız gereken, hurda alımı için öncesinde bizi aramanız ve ön bilgi olarak elinizdeki hurdaları bizimle paylaşmanız. Ekibimiz sizi en doğru şekilde bilgilendirerek yönlendirme sağlayacaktır.

Hurdalarınızı Değerinde Alıyoruz...

Adana Öz Metal Hurda Sanayi olarak her türlü metal hurdaları gelip yerinizden alıyoruz.

Arayın hurdalarınızı kapınızdan nakit alalım..

Call Now ButtonFiyat Sorun!